LOGOTIPŲ, PREKINIŲ ŽENKLŲ (TM)

KŪRIMAS

 

.....Firmos logotipas, prekinis ženklas,  turi labai didelę įtaką teigiamam firmos ar produkto įvaizdžio formavimui. Prekinių ženklų pasaulyje milijonai, todėl labai sunku sukurti gerą ir įsimintiną, patrauklų ženklą. Nesvarbu koks logotipas bebūtų, labai svarbus jo techninis išpildymas. Netgi nežymiai pakeitus seną firmos logotipą ( logotipo atnaujinimas ) gali būti gaunami fantastiški rezultatai. Tai pasiekiama naudojant 3D efektus, "švaresnes" spalvas ir t.t. Išlieka ta pati stilistika, išsaugomas ženklo žinomumas, tačiau įspūdis, kurį jis formuoja, skiriasi gerąja prasme. Naujoms įmonėms, arba įmonėms, nebijančioms naujovių, sukursime naują logotipą , atitinkantį aukščiausius pasaulio standartus. Firmos "Top media " sukurti logotipai sėkmingai atsovauja žinomas įmones ne tik lietuvoje. Tiems, kurie neturi savo vizijos, trūksta idėjų, kaip turi atrodyti naujas logotipas, pasiūlysime peržiūreti pavyzdžius, patarsime, padėsime apsispręsti. Logotipo kūrimas, priklausomai nuo sudėtingumo ir naudojamų technologijų kainuoja nuo 500LT + PVM.

 

FIRMINIS STILIUS

 

....Stilius kuriamas tam, kad būtų pabėžiamas savitumas, vyrautų harmonija ir vieninga sistema. Tam, kad sukurti originalią interneto svetainę, lauko reklamą, lansktinuką ar kt., nepakanka vien tik gražaus logotipo. Naudodami vieningą stilių įvairiai reklamai sustiprinsite įspūdį, bėgant laikui vartotojas tik žvilgtelėjęs atpažins, kad tai būtent jūsų firmos reklama, jos net neskaitęs. Firminis stilius glaudžiai susijęs  savo stilistika su logotipu, todėl kuriamas tik sukūrus logotipą, arba kartu su logotipu.

 

    

 

 

KAI KURIŲ "TOP MEDIA" SUKURTŲ LOGOTIPŲ PAVYZDŽIAI

 

 

Eco puhastus - tai estijos bendrovė, užsiimanti patalpų valymu. Ženkle norėta atspindėti sveiką, ekologišką požiūrį į darbą, tuo tarpu ženklas turėjo būti kaip įmanoma labiau pastebimas kur bebūtų - ant mašinos, darbuotojų drabužių, lauko reklamoje ar internete.

   

Kauno langai - firma, užsiimanti plastikinių langų bei durų gamyba. Ženklu, kaip ir pavadinimu, norėta pabrėžti firmos sąryšį su Kaunu, bei pagrindinę veiklos sritį - plastikinių langų gamybą.

   

Lietuvos aviacijos pramonės įmonių asociacijos ženklas. Ženklas turėjo būti paprastas, solidus, bei suprantamas aviatoriams. Todėl buvo pasirinkta stilizuota sparno profilio forma, kuri naudojama visose aviacijos rūšyse.

   

Tai senas "Top media" ženklas. Ženklas buvo pakeistas nauju todėl, kad norėta parodyti galimybes, kurios neapsiriboja tik dvejomis dimensijomis.

   

Aviacinių dalių elektroninės parduotuvės logotipas.
   
Litech firmos logotipas. Ženklas yra abstraktus, spalvos pabrėžia firmos draugiškumą aplinkai.

.

 
   

WWW SVETAINĖS, TALPINIMAS, VARDŲ REGISTRAVIMAS        LOGOTIPAI, STILIUS,  MAKETAVIMAS       SPAUDOS DARBAI       KERAMIKA, SUVENYRAI       KONTAKTAI